Home » Blog » Shoku Kan pakt uit met knappe resultaten op Vlaams Kampioenschap

Shoku Kan pakt uit met knappe resultaten op Vlaams Kampioenschap

Zondag waren er in Sportcomplex Eurohal Zelzate de Vlaamse JKA kampioenschappen. Shoku Kan behaalde 2 maal goud, 1 maal zilver en 2 maal brons.
 
Bij de Heren senioren was Michiel Vlaeminck uit Lochristi in supervorm. Hij werd overtuigend kampioen Kata bij de heren. Bij de heren kumite pakte hij de tweede plaats wat hem ook de titel van Algemeen Kampioen van Vlaanderen opleverde.
 
Magali Geens uit Beervelde was eveneens in goede doen en pakte als favoriet en regerende kampioene voor het derde jaar op rij de titel van kampioen Kata Dames. Kaat Troch uit Lokeren behaalde brons bij de Kumite Kadetten Meisjes. Miek Lagaeysse uit Wachtebeke pronkte eveneens met brons bij de Kata Junioren Meisjes..


 

Nog zes clubleden misten net het podium en eindigden op een vijfde plaats wat hen net als de 4 medaillewinnaars een selectie oplevert voor het Belgisch Kampioenschap op 15 oktober in Braine l’Alleud.
 
Clubtrainer Marnix De Vos is met dit resultaat een zeer tevreden man: “De goede resultaten van onze leden op wedstrijden zijn een verlenging van de schitterende resultaten die vorig seizoen werden behaald (84 podiumplaatsen met in totaal 16 titels op kampioenschappen). We zijn het seizoen 2023-2024 fantastisch gestart en zijn goed op weg om het vorig seizoen te evenaren”.