Home » Blog » Griet kom je overal tegen!

Griet kom je overal tegen!

Is het niet tijdens de recentste editie van Atelier in Beeld of langsheen het parcours van Lo TRAIL, dan wel in het gemeentehuis van Lochristi, waar kunstenares Griet Vangampelaere met haar werk tot en met september Kunst aan de Gang voor haar rekening neemt.

En daar houdt haar artistieke tournee niet op. Ook op het bloemenfestival Ambrosiana eind augustus zal haar aanwezigheid niet onopgemerkt voorbijgaan.
Maar eerst passeren we door de gang van het gemeentehuis, waar ze ons naar eigen zeggen een doorsnede toont van haar werk. Met zeefdruk en graffiti legt Griet – filosofisch gesproken – pezen bloot.

Werken die “Hartificial intelligence” en “Het moment, metro” als titel dragen, zeggen je dat ze diep graaft in la condition humaine. Wat Griet haar creaties vooral vertellen is dat ze naast de technische beheersing van haar kunstvorm de toeschouwer een gelaagdheid voorhoudt. En dat maakt stilstaan in de gang ook even stilstaan bij jezelf.

Tot eind september 2023 gratis te bezoeken in de gang gemeentehuis Lochristi
Tijdens openingsuren gemeentehuis
cultuur@lochristi.be  
09356 79 14

Meer weten over Griet: https:/vlerksjes.wixsite.com/pers13-grafiek

(Foto's © Bennie Vanderpiete & Evarist Ganzelever)