Home » Blog » Het avontuur van Saar eindigt in de Knockouts

Het avontuur van Saar eindigt in de Knockouts

Lochristi supporterde massaal voor Saar Floré. Dat was duidelijk na de vele reacties op onze bijdrage waarin we aankondigden dat het Loots zangtalent gisteren in de Knockouts van The Voice kids (VTM) zou te zien zijn.

Na de Blind Auditions hadden de 4 coaches – Laura Tesoro, Coely, Pommelien Thijs en Metejoor – elk 12 kandidaten in hun team. Die stuurden ze nu per 3 in de ring. Saar, die deel uitmaakte van “team Pommelien”, moest het in de Knockouts opnemen tegen Sikudhani (13) en Olivia (11).
“Ik zag je in de Blind Auditions als een los en vrolijk persoon” aldus coach Pommelien tegen Saar “en dacht toen You’re the one that I want”. En het was dus die wereldhit uit de film “Grease” die Saar moest vertolken.
Dat deed ze ook deze keer met verve en met heel veel inzet. Coely zei achteraf “Saar, jij bent the energy girl”. Maar het was Sikudhani die met een ijzersterke versie van “The Winner Takes It all” (Abba) imponeerde. Dat zij gekozen werd en doorstoot naar de halve finales is dan ook terecht.
 
Het verhaal van Saar Floré eindigde dus in de Knockouts, misschien wel de moeilijkste ronde. Je krijgt immers maar een goede minuut om te overtuigen en je hebt 1 kans op 3, daar waar dat in de andere rondes ca 50% is.
Maar Saar mag fier zijn op haar prestatie. Ongetwijfeld is dit nog maar een begin en zullen we de komende jaren nog heel wat horen van dit jonge Lootse zangtalent. Well done Saar!

Saar met “You’re The One That I Want”