Kinderen kregen vandaag de kans om te zien wat ‘grote’ mensen zoal doen en maken. Van AD (Delhaize) tot WZC (Sint-Eligius werden op meer dan 30 plaatsen kinderen van 6 tot 12 jaar ontvangen.
Meer dan 240 kinderen gingen er op in en beleefden ongetwijfeld een mooie en boeiende zomerse dag. Wat dacht je van een muurtje metselen, muziek maken, charcuterie snijden bij de slager of radio maken of eens langsgaan bij de politie?
We maakte een kleine selectie waar op sommige plaatsen ook onze kleinkinderen Maud en Thor zich hadden ingeschreven. Bij bouwmaterialen De Wilde waren 23 kinderen welkom om mortel te maken, te metselen of een steen te gieten.

In het TakkeTielehuis konden ze proeven van klankschalen en potten bakken.

Bij de politie waren het niet alleen de wagens die verblindden of verblijden maar ook de cellen en het interventiemateriaal werden getoond.

Bij slagerij Stefaan De Clercq werd Halloween uit een pompoen gesneden en sneed men ook charcuterie tot een masker.

Radio VROB liet hen een muziekkeuze maken voor Radio Roefel op Stream.










